39  Kościańska  Jesień  nad  Obrą

Przysieka Stara, 23 października 2004

I. Organizator: Zarząd Oddziału PTTK w Kościanie przy współpracy: Starostwa Powiatowego w Kościanie, Urzędu Miejskiego w Kościanie, Urzędu Gminy w Kościanie i Kościańskiej Spółdzielni Mieszkaniowej.

II. Cel imprezy: zachęcenie młodzieży i dorosłych do uprawiania turystyki pieszej i rowerowej. Poznanie piękna Ziemi Kościańskiej.

III. Trasa piesza:
Stare Bojanowo (start dworzec PKP ok. godz. 830) - szlakiem żółtym do Przysieki (PKP), dalej w prawo szlakiem czarnym do szkoły w Starej Przysiece Drugiej (8 punktów na OTP).

IV. Trasa kolarska: dowolna min. 15 km, zgodnie z regulaminem KOT.

V. Zgłoszenia należy przesyłać do 21 października 2004 roku, na adres: Zarząd Oddziału PTTK w Kościanie, 64-000 Kościan, Wały Żegockiego 2 lub pocztą elektroniczną: , opłacając jednocześnie wpisowe w wysokości 5 zł od osoby na konto Oddziału PTTK: WBK o/Kościan, nr 40 1090 1274 0000 0000 2701 1464. Opiekunowie drużyn młodzieżowych powyżej 7-osobowych są zwolnieni z opłacenia wpisowego. Zgłoszenie drużyn powinno zawierać liczbę uczestników.

VI. Meta i zakończenie rajdu: Szkoła Podstawowa w Starej Przysiece Drugiej. W godz. 1030 - 1330 wydawanie tradycyjnej grochówki i odznak rajdowych, potwierdzanie punktów na OTP i KOT, sprzedaż materiałów statutowo-organizacyjnych i przewodników, konkursy rekreacyjno-sprawnościowe. O godz. 1130 konkurs krajoznawczy. Konkursy sprawnościowe od 1000 do1200. Odjazdy pociągów z Przysieki Starej: do Kościana 1209i 1452, do Leszna 1322 i 1418.

VII. Obowiązki uczestników: odpowiedni ubiór turystyczny, posiadanie dowodu osobistego lub legitymacji szkolnej, apteczki, koniecznie menażki i łyżki do grochówki. Uczestnicy przestrzegają postanowień "Karty Turysty". Ubezpieczenia dokonuje instytucja zgłaszająca lub uczestnicy we własnym zakresie.

Serdecznie zapraszamy na trasy!
Organizatorzy rajdu